Reklama

Informacja dla Czytelników

Informacja dla Czytelników

25.05.2015
Czyta się kilka minut
Ze względu na święto Bożego Ciała następne wydanie „Tygodnika Powszechnego” ukaże się w kioskach już we wtorek 2 czerwca. Wersja na Kindle tego samego dnia wieczorem.
W

W wydaniu m.in. o tym, jak odpoczywają Polacy, kim jest najpopularniejszy coach w kraju i dlaczego Europejskie Igrzyska Olimpijskie odbędą się w autorytarnym Azerbejdżanie. Marek Bieńczyk napisze o Winnicy Turnau, a Paweł Bravo zapyta watykanistę Andreę Torniellego, czy Franciszek jest socjalistą.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]