Reklama

Grzegorz Jankowicz kuratorem festiwalu Read My World!

Grzegorz Jankowicz kuratorem festiwalu Read My World!

15.01.2016
Czyta się kilka minut
Miło nam poinformować, że nasz redakcyjny kolega, a zarazem dyrektor Festiwalu Conrada, Grzegorz Jankowicz, został kuratorem międzynarodowego festiwalu literackiego Read My World
Grzegorz Jankowicz
F

Festiwal rokrocznie odbywa się w Amsterdamie (w tym roku w dniach 5-8 października). Festiwal prezentuje literaturę innych krajów, stąd do stworzenia programu organizatorzy zapraszają krytyków, wydawców czy literaturoznawców spoza Holandii, by zyskać inną perspektywę na to, co dzieje się w europejskiej przestrzeni literackiej. W roku 2016 roku jednym z takich gościnnych kuratorów programowych festiwalu będzie właśnie Grzegorz Jankowicz.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]