Reklama

Grecja: jest kompromis

Grecja: jest kompromis

23.02.2015
Czyta się kilka minut
Po wielodniowej „grze nerwów” kraje strefy euro przedłużyły program pomocy dla Grecji
Janis Varoufakis, minister finansów Grecji Fot. John Thys / AFP / EAST NEWS
A

Ale doszło do tego dopiero po tym, gdy od greckiego ministra finansów Janisa Varoufakisa (na zdjęciu) uzyskały obietnicę dalszych reform. SYRIZA, która w styczniu wygrała wybory obietnicą „poluzowania pasa”, musi teraz przekonać do porozumienia swych zwolenników.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]