Reklama

Grażyna Makara z Grand Press Photo

Grażyna Makara z Grand Press Photo

18.05.2020
Czyta się kilka minut
oraz nominacje do Nagrody im. Zygmunta Moszkowicza
Z

Z ogromną radością informujemy, że nasza fotoreporterka (na zdjęciu) zajęła II miejsce w konkursie Grand Press Photo za zdjęcie w kategorii Środowisko.

Natomiast pośród 11 tekstów nominowanych do Nagrody im. Zygmunta Moszkowicza „Człowiek z pasją”, konkursu dla dziennikarzy poniżej 30. roku życia,
aż trzy to te napisane dla „Tygodnika Powszechnego”.

Nasi autorzy, którzy powalczą o  nagrodę główną w wysokości 7 tys. zł, to: Damian Nowicki za „Głód ma twarz Jaganki”, Mariusz Sepioło za „Macie wszystko umieć” oraz Agnieszka Zielińska za „Powrót do Maroka”.

Laureatów poznamy w pierwszej połowie czerwca. Wszystkim gratulujemy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]