Reklama

Ładowanie...

Grażyna Makara z Grand Press Photo

Grażyna Makara z Grand Press Photo

18.05.2020
Czyta się kilka minut
oraz nominacje do Nagrody im. Zygmunta Moszkowicza
Z

Z ogromną radością informujemy, że nasza fotoreporterka (na zdjęciu) zajęła II miejsce w konkursie Grand Press Photo za zdjęcie w kategorii Środowisko.

Natomiast pośród 11 tekstów nominowanych do Nagrody im. Zygmunta Moszkowicza „Człowiek z pasją”, konkursu dla dziennikarzy poniżej 30. roku życia,
aż trzy to te napisane dla „Tygodnika Powszechnego”.

Nasi autorzy, którzy powalczą o  nagrodę główną w wysokości 7 tys. zł, to: Damian Nowicki za „Głód ma twarz Jaganki”, Mariusz Sepioło za „Macie wszystko umieć” oraz Agnieszka Zielińska za „Powrót do Maroka”.

Laureatów poznamy w pierwszej połowie czerwca. Wszystkim gratulujemy!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]