Reklama

Grażyna Makara nominowana do Grand Press Photo

Grażyna Makara nominowana do Grand Press Photo

11.05.2020
Czyta się kilka minut
J

Jury XVI edycji Grand Press Photo nominowało do finału konkursu 266 zdjęć 61 autorów. Wśród nich znalazła się nasza fotoreporterka Grażyna Makara – za zdjęcie przedstawiające rodzinną kolację w restauracji w Maladze, przerwaną przez sztorm. Zdjęcie, zrobione 17 kwietnia 2019 roku, walczy o nagrodę w kategorii Środowisko. Wyniki obrad jury poznamy 13 maja 2020 roku.

Do godz. 18 tego dnia można jeszcze oddać głos na wybrane zdjęcie w plebiscycie internautów, do czego serdecznie zachęcamy.

Link do głosowania: press.pl /grand-press-photo-2020/glosowanie

Naszej Autorce gratulujemy nominacji i życzymy wygranej!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]