Reklama

Filmy w TVP Kultura

Filmy w TVP Kultura

26.04.2015
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” poleca filmy w TVP Kultura
N

Niedziela z… Katarzyną Figurą”, 3 maja, od godz. 17.15
Bohaterką programu „Niedziela z....” jest aktorka Katarzyna Figura oraz zaproszeni do studia goście: Filip Bajon, Ryszard Brylski, Radosław Piwowarski, Adam Nalepa, prowadząca Agnieszka Szydłowska.

Po programie emisja filmów: „POCIĄG DO HOLLYWOOD” i „ŻUREK”
Studio Kultura – Filmy Andrzeja Titkowa, 3 maja, od godz. 23.15

„SPOSÓB BYCIA”
Film dokumentalny o polskich teatrach eksperymentalnych z lat 70.

„DAJ MI TO”
Uczestnicy treningu w Laboratorium Psychoedukacji Wojciecha Eichelbergera muszą stanąć twarzą w twarz ze swoimi brakami, cierpieniem, skonfrontować się ze swoimi nierozwiązanymi problemami, po to, aby się od nich uwolnić.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]