Reklama

Film „xABo. Ksiądz Boniecki” – już w kinach!

Film „xABo. Ksiądz Boniecki” – już w kinach!

03.08.2020
Czyta się kilka minut
W

W środę 22 lipca w warszawskim kinie Muranów miała miejsce uroczysta premiera filmu dokumentalnego „xABo” w reż. Aleksandry Potoczek, zrealizowanego w dużej mierze dzięki Czytelnikom „Tygodnika Powszechnego”.

Już teraz film można zobaczyć na ekranach kin w całej Polsce – zapraszamy!
Więcej o filmie i galeria zdjęć z premiery na www.powszech.net/xabo

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]