Reklama

Film „xABo. Ksiądz Boniecki” – już w kinach!

Film „xABo. Ksiądz Boniecki” – już w kinach!

27.07.2020
Czyta się kilka minut
W

W środę 22 lipca w warszawskim kinie Muranów miała miejsce uroczysta premiera filmu dokumentalnego „xABo” w reż. Aleksandry Potoczek, zrealizowanego w dużej mierze dzięki Czytelnikom „Tygodnika Powszechnego”.

Już teraz film można zobaczyć na ekranach kin w całej Polsce – zapraszamy!
Więcej o filmie i galeria zdjęć z premiery na www.powszech.net/xabo

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]