Reklama

Festiwal im. Zygmunta Haupta

Festiwal im. Zygmunta Haupta

06.09.2015
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” zaprasza na festiwal im. Zygmunta Haupta
A

Andrzej Stasiuk, Agnieszka Wolny-Hamkało, Ziemowit Szczerek, Michał Olszewski, Jurij Andruchowycz, Wojciech Nowicki, Angelika Kuźniak, Taras Prochaśko, Ewa Winnicka, Małgorzata Szejnert, Justyna Bargielska, Krzysztof Varga – to tylko niektórzy z Gości pierwszej edycji festiwalu im. Zygmunta Haupta, która odbędzie się w dniach 18-27 września w Gorlicach i Szymbarku.
W następnym wydaniu „Tygodnika” dodatek poświęcony festiwalowi, a w nim: wywiad z Andrzejem Stasiukiem, dyrektorem artystycznym festiwalu – który opowie o swojej wieloletniej fascynacji postacią Haupta, a także o idei przedsięwzięcia; a Zofia Król zaproponuje swoje, bardzo indywidualne spojrzenie na prozę Haupta.
Więcej o festiwalu i jego pełny program na: festiwalhaupta.pl.
Zapraszamy do Gorlic i Szymbarku!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]