Reklama

Fajka i książka ks. Bonieckiego na aukcji „Przybij piątkę dla Nepalu”

Fajka i książka ks. Bonieckiego na aukcji „Przybij piątkę dla Nepalu”

27.07.2015
Czyta się kilka minut
1 sierpnia w Cafe Kulturalna i na placu Defilad w Warszawie odbędzie się wydarzenie „Przybij piątkę dla Nepalu”.
C

Celem akcji jest zbiórka środków na pomoc ofiarom trzęsień ziemi w Nepalu.

Na aukcji zostanie zlicytowana wyjątkowa fajka ze zbiorów ks. Adama Bonieckiego oraz książka „Lepiej palić fajkę niż czarownice” z jego specjalnym autografem.

Swoje dzieła i pamiątki, poza ks. Adamem Bonieckim, przeznaczyli na aukcję m.in.: Leon Tarasewicz, Edward Dwurnik, Zbigniew Libera, Paweł Althamer, Marek Raczkowski, Adam Zagajewski, Andrzej Stasiuk, Sylwia Chutnik, Artur Żmijewski, Olga Tokarczuk, Andrzej Chyra, Adam Michnik, Zygmunt Miłoszewski, Natasza Goerke, Wojciech Jagielski, Barbara i Jerzy Stuhrowie, Anda Rottenberg, Piotr Siemion i wielu innych.

Na przybyłych czeka wiele atrakcji. Więcej informacji na fanpage’u akcji „Przybij piątkę dla Nepalu”. Zapraszamy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]