Reklama

Eurekah!

Eurekah!

23.02.2015
Czyta się kilka minut
Najpierw facet zaczął śpiewać, później było tylko gorzej.
K

Kiedy na scenę wkroczyły klocki Lego, i zaczęły piać, że „jest super” – nie wytrzymałem i zmorzył mnie sen. Nie dotrwałem do epokowego wydarzenia tzw. gali, do wręczenia „najważniejszych statuetek”, ani i przede wszystkim nie dotrwałem do Gagi – i nie chodzi tu o film Szulkina. Gagi na gali nie słyszałem zatem, ale na wstępnie czerwonym dywanie widziałem jej niewątpliwie balową suknię z gustownie dobranym dodatkiem w postaci rękawiczek pożyczonych od narzeczonego-proktologa... a może narzeczonego proktologa, nie bardzo się orientuję. Natomiast ponoć najważniejsze w tym roku, że nasi wygrali, choć niestety nie wszyscy, ale nie wszyscy mogli, więc i tak jest epokowo, ale nie o to mi idzie. Idzie mi o całokształt, nie partykularyzmy.
Widziały gały, co brały. Na ceremonii jak to na ceremonii, nie brakowało tzw. „ryzykownych żartów” oraz przejmujących przemów laureatek płci obojga...

2781

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

..w połowie felietonu zmorzył mnie sen, piękny sen, optymistyczny, że jakiś Chińczyk zaczął tutaj pisać zamiast Klaty..

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]