Reklama

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2019

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2019

10.12.2019
Czyta się kilka minut
Za teksty opublikowane w „Tygodniku” do nagrody nominowani zostali Katarzyna Kubisiowska i Rafał Woś. Zapraszamy do lektury wyróżnionych materiałów.
K

KATARZYNA KUBISIOWSKA została nominowana w kategorii WYWIAD za rozmowę „Co miesiąc walentynki” z reżyserem filmowym Andrzejem Barańskim o "wielkiej miłości wyrażającej się w drobiazgach"

RAFAŁ WOŚ został nominowany w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst „Homo sovieticus po latach”, który "rozlicza ks. Józefa Tischnera z jego sympatii politycznych, wyrzucając filozofowi stanie po stronie liberalnych reform Leszka Balcerowicza".


Lista nagród „Tygodnika Powszechnego”→

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

to musi być klasyczny nóż w plecy. Et tu Żakowski contra nos?
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]