Reklama

Ładowanie...

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2019

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2019

10.12.2019
Czyta się kilka minut
Za teksty opublikowane w „Tygodniku” do nagrody nominowani zostali Katarzyna Kubisiowska i Rafał Woś. Zapraszamy do lektury wyróżnionych materiałów.
K

KATARZYNA KUBISIOWSKA została nominowana w kategorii WYWIAD za rozmowę „Co miesiąc walentynki” z reżyserem filmowym Andrzejem Barańskim o "wielkiej miłości wyrażającej się w drobiazgach"

RAFAŁ WOŚ został nominowany w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst „Homo sovieticus po latach”, który "rozlicza ks. Józefa Tischnera z jego sympatii politycznych, wyrzucając filozofowi stanie po stronie liberalnych reform Leszka Balcerowicza".


Lista nagród „Tygodnika Powszechnego”→

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]