Reklama

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2018

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2018

11.12.2018
Czyta się kilka minut
Za teksty opublikowane w „Tygodniku” do nagrody nominowani zostali nasi dziennikarze: Anna Goc i Michał Okoński a także nasz stały współpracownik Andrzej Stankiewicz. Zapraszamy do lektury wyróżnionych tekstów.
A

ANNA GOC została nominowana w kategorii REPORTAŻ PRASOWY/INTERNETOWY za tekst „Moi rodzice są z innego kraju”, „odkrywający, co czują dzieci głuchych rodziców, które już w wieku trzech–czterech lat muszą być ich tłumaczami”.

MICHAŁ OKOŃSKI został nominowany w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst „Kto nie dotknął piłki ni razu”, w którym „przekonuje, że mundial i futbol to nie tylko fenomen sportowy, ale i polityczny, społeczny oraz kulturalny”.

ANDRZEJ STANKIEWICZ również został nominowany w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst „Państwo prywatnej zemsty”, w którym „pokazuje, że Jarosław Kaczyński pozwolił swoim ludziom używać państwa do osobistego rewanżu”.

Lista nagród „Tygodnika Powszechnego”→

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]