Reklama

Dziękujemy Czytelnikom!

Dziękujemy Czytelnikom!

26.02.2018
Czyta się kilka minut
T

Tygodnik Powszechny” jest po raz kolejny jedynym tygodnikiem opinii w Polsce, któremu wzrosła sprzedaż egzemplarzowa – jak podał Związek Kontroli Dystrybucji Prasy, w roku 2017 o ponad 14 procent! Wiadomość cieszy tym bardziej, że rośnie także czytelnictwo „TP” nieujęte w tym zestawieniu: wśród użytkowników aplikacji, wersji cyfrowej czy wydania na Kindle.

„Tygodnikowi” zależy na Czytelnikach – dlatego od tego numeru wprowadzamy zmiany w makiecie papierowego wydania, które mamy nadzieję, uczynią jego lekturę jeszcze przyjemniejszą. Oddajemy w Wasze ręce pismo na nowym, bielszym papierze – z bardziej intuicyjną nawigacją, przejrzystszą kompozycją i zmienioną strukturą Obrazu Tygodnia.

Weź, czytaj!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]