Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Dziękujemy Czytelnikom!

Dziękujemy Czytelnikom!

26.02.2018
Czyta się kilka minut
T

Tygodnik Powszechny” jest po raz kolejny jedynym tygodnikiem opinii w Polsce, któremu wzrosła sprzedaż egzemplarzowa – jak podał Związek Kontroli Dystrybucji Prasy, w roku 2017 o ponad 14 procent! Wiadomość cieszy tym bardziej, że rośnie także czytelnictwo „TP” nieujęte w tym zestawieniu: wśród użytkowników aplikacji, wersji cyfrowej czy wydania na Kindle.

„Tygodnikowi” zależy na Czytelnikach – dlatego od tego numeru wprowadzamy zmiany w makiecie papierowego wydania, które mamy nadzieję, uczynią jego lekturę jeszcze przyjemniejszą. Oddajemy w Wasze ręce pismo na nowym, bielszym papierze – z bardziej intuicyjną nawigacją, przejrzystszą kompozycją i zmienioną strukturą Obrazu Tygodnia.

Weź, czytaj!

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]