Reklama

Drodzy Czytelnicy!

Drodzy Czytelnicy!

25.10.2015
Czyta się kilka minut
„Polska Historia. Będzie się działo!” to otwarte spotkania dla młodzieży licealnej, prowadzone przez wybitnych historyków, którzy w niestandardowy sposób pokażą lokalną historię i jej bohaterów.
Z

Za nami już dwa spotkania: w I LO w Rabce oraz w redakcji „Tygodnika Powszechnego”, w którym udział wzięli krakowscy uczniowie z VI LO i VII Prywatnego LO.
Kolejne spotkania odbędą się w Toruniu, Krakowie i Szczebrzeszynie.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt pod adresem bedziesiedzialo@tygodnik.com.pl
Tematy spotkań oraz szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie www.powszech.net/bedziesiedzialo

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]