Reklama

Drodzy Czytelnicy

Drodzy Czytelnicy

09.08.2015
Czyta się kilka minut
Zakończyła się akcja #SOSNepal, w której wraz z „Tygodnikiem” uczestniczyło ponad 30 redakcji prasowych, telewizyjnych i radiowych.
A

Akcja miała na celu zebranie pieniędzy na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi, które 25 kwietnia br. nawiedziło Nepal.

Do końca lipca zakupiono ponad 52 tysiące koszulek i wysłano ponad 130 tysięcy SMS-ów.
Zebrane środki – ponad 3 miliony złotych – organizator akcji, czyli Polska Akcja Humanitarna, przeznacza m.in. na żywność i materiały do przygotowania tymczasowego schronienia, a także do odbudowy domów.
W imieniu PAH i „Tygodnika Powszechnego” dziękujemy naszym Czytelnikom za zaangażowanie, empatię i ofiarność!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]