Reklama

Drodzy Czytelnicy!

Drodzy Czytelnicy!

15.05.2017
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na spotkania z ks. Adamem Bonieckim
W

WROCŁAW: Wrocławski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie z KS. ADAMEM BONIECKIM. Temat spotkania: „O roli i potrzebie autorytetów we współczesnym świecie, oraz o autorytecie państwa i Kościoła”. Prowadzenie: Konrad Stanowicz. Środa, 24 maja, godz. 18.00, Synagoga pod Białym Bocianem (ul. Włodkowica 7). Wstęp wolny.

KROTOSZYN: Zapraszamy na spotkanie z KS. ADAMEM BONIECKIM oraz KAROLINĄ PRZEWROCKĄ-ADERET, autorami przewodnika „W Ziemi Świętej”. Prowadzenie: Jerzy Fornalik. Czwartek, 25 maja, godz. 18.00, strefa „Simchat Chajim” na rynku w Krotoszynie. Wstęp wolny.

KRAKÓW: Krakowski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie z KS. ADAMEM BONIECKIM. Temat spotkania: „Wokół powrotów z bezdroży”. Niedziela, 28 maja, godz. 18.00, sala konferencyjna Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29). Wstęp wolny.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]