Reklama

Drodzy Czytelnicy!

Drodzy Czytelnicy!

26.03.2017
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na spotkania z ks. Adamem Bonieckim
G

Gubin, czwartek, 30 marca, godz. 18.00, Gubiński Dom Kultury, ul. Westerplatte 14. Spotkanie autorskie.
Zielona Góra, piątek, 31 marca, godz. 18.00, Muzeum Ziemi Lubuskiej, al. Niepodległości 15. Spotkanie w ramach „Klubu Obywatelskiego”.
Warszawa, sobota, 1 kwietnia, godz. 12.00, XXIII Targi Wydawców Katolickich, Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim, pl. Zamkowy 4. Spotkanie w ramach promocji książki „Powroty z bezdroży. Notatki na marginesach Biblii”.
Szczecin, 9-12 kwietnia, kościół oo. Dominikanów, pl. Ofiar Katynia 1. Rekolekcje „Ostatniej szansy”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]