Reklama

Drodzy Czytelnicy!

Drodzy Czytelnicy!

13.03.2017
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na spotkania z ks. Adamem Bonieckim
W

WARSZAWA – piątek, 17 marca, godz. 18.00, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, ul. Anielewicza 6. Premiera książki ks. Adama Bonieckiego „Powroty z bezdroży. Notatki na marginesach Biblii”. Wstęp wolny.
GUBIN – czwartek, 30 marca, godz. 18.00, Gubiński Dom Kultury, ul. Westerplatte 14. Spotkanie autorskie.
ZIELONA GÓRA – piątek, 31 marca, godz. 18.00, Muzeum Ziemi Lubuskiej, al. Niepodległości 15. Spotkanie w ramach „Klubu Obywatelskiego”.
WARSZAWA – sobota, 1 kwietnia, godz. 12.00, XXIII Targi Wydawców Katolickich, Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim, pl. Zamkowy 4. Spotkanie w ramach promocji książki „Powroty z bezdroży. Notatki na marginesach Biblii”.
SZCZECIN – 9-12 kwietnia, kościół oo. Dominikanów, pl. Ofiar Katynia 1. Rekolekcje „ostatniej szansy”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]