Reklama

Ładowanie...

Domowe lekcje czytania

Domowe lekcje czytania

25.05.2020
Czyta się kilka minut
Literatura jest niezbędnym elementem dobrego życia. Jak czytać, żeby lepiej myśleć i działać?
L

Literatura jest niezbędnym elementem dobrego życia.
Jak czytać, żeby lepiej myśleć i działać?

W każdą środę o godzinie 12.00 na facebookowym profilu „Lekcji czytania” dyrektor programowy Festiwalu Conrada Grzegorz Jankowicz analizuje wybrany tekst i odpowiada na Wasze pytania.

W środę 27 maja przeczytamy „Hammerklavier” Yasminy Rezy (przeł. Andrzej Krzywicki) opublikowany przez wydawnictwo Nisza. A w środę 3 czerwca rozmawiamy o utworze „Było to jakiś czas temu, o, tak” Roberta Walsera w przekładzie Małgorzaty Łukasiewicz (Korporacja Ha!art). Teksty udostępniamy na facebookowym profilu „Lekcji…”. Zapraszamy!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]