Reklama

Domowe lekcje czytania

Domowe lekcje czytania

13.04.2020
Czyta się kilka minut
L

Literatura jest niezbędnym elementem dobrego życia. Jak czytać, żeby lepiej myśleć i działać?

W każdą środę o godzinie 12.00 na facebookowym profilu „Lekcji czytania” dyrektor programowy Festiwalu Conrada GRZEGORZ JANKOWICZ analizuje wybrany tekst i odpowiada na Wasze pytania.

W środę 15 kwietnia czytamy i rozmawiamy o „Szkatułce” Doris Lessing w przekładzie Jacka Manickiego. Opowiadanie pochodzi z tomu „Opowieści afrykańskie”, który ukazał się nakładem wydawnictwa Albatros.

Zapraszamy do uczestnictwa w transmisji na żywo na Facebook/LekcjeCzytania

Fundacja Tygodnika Powszechnego potrzebuje Państwa wsparcia. Bezpośrednich wpłat można dokonać pod adresem powszech.net/dar przez FaniPay. Dziękujemy!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]