Reklama

Domowe lekcje czytania

Domowe lekcje czytania

13.04.2020
Czyta się kilka minut
L

Literatura jest niezbędnym elementem dobrego życia. Jak czytać, żeby lepiej myśleć i działać?

W każdą środę o godzinie 12.00 na facebookowym profilu „Lekcji czytania” dyrektor programowy Festiwalu Conrada GRZEGORZ JANKOWICZ analizuje wybrany tekst i odpowiada na Wasze pytania.

W środę 15 kwietnia czytamy i rozmawiamy o „Szkatułce” Doris Lessing w przekładzie Jacka Manickiego. Opowiadanie pochodzi z tomu „Opowieści afrykańskie”, który ukazał się nakładem wydawnictwa Albatros.

Zapraszamy do uczestnictwa w transmisji na żywo na Facebook/LekcjeCzytania

Fundacja Tygodnika Powszechnego potrzebuje Państwa wsparcia. Bezpośrednich wpłat można dokonać pod adresem powszech.net/dar przez FaniPay. Dziękujemy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]