Reklama

Dodatek specjalny na listopadowy festiwal

Dodatek specjalny na listopadowy festiwal

25.10.2015
Czyta się kilka minut
W następnym numerze „Tygodnika Powszechnego” Ars Cameralis Silesiae Superioris
a

a w nim:

– —wywiad z MARKIEM ZIELIŃSKIM, dyrektorem festiwalu, oraz z Bartłomiejem Majzlem, organizatorem imprezy. Twórcy wydarzenia opowiedzą o swojej wieloletniej działalności, która wynika wprost z ich fascynacji sztuką w każdej jej postaci.
—– Tekst KATARZYNY TRZECIAK, poświęcony rozumieniu i przedstawieniu sztuki, która wyłania się z eklektycznych i interdyscyplinarnych propozycji festiwalu.

W dodatku także szczegółowe informacje o festiwalu – prezentacja gości i opisy najważniejszych planowanych spotkań.

Zapraszamy do lektury dodatku i na Śląsk!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]