Reklama

De Revolutionibus Books&Café zaprasza

De Revolutionibus Books&Café zaprasza

23.11.2015
Czyta się kilka minut
25 listopada w środę o 18.30 krakowska księgarnio-kawiarnia De Revolutionibus Books & Café serdecznie zaprasza na spotkanie wokół książki „Architektura jest najważniejsza. Rozmowy”
W

W dyskusji z udziałem autorki Ewy Mańkowskiej-Grin udział wezmą: Krzysztof Ingarden, Piotr Lewicki, Kazimierz Łatak, Stanisław Niemczyk oraz Piotr Wróbel. Prowadzenie: Irek Grin.

Wstęp wolny!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]