Reklama

Czytelniczki i Czytelnicy serwisu TygodnikPowszechny.pl wsparli Ukrainę

Czytelniczki i Czytelnicy serwisu TygodnikPowszechny.pl wsparli Ukrainę

21.03.2022
Czyta się kilka minut
11 tysięcy 342 złote i 90 groszy - tyle, dzięki Wam, przekazaliśmy Polskiej Misji Medycznej na rzecz Ukrainy. Dziękujemy!
Czytam i pomagam - Czytelnicy i „Tygodnik” na rzecz Ukrainy
Czytam i pomagam - Czytelnicy i „Tygodnik” na rzecz Ukrainy
1

11 342,90 zł - dokładnie taką kwotę, czyli całość wartości zakupionych subskrypcji cyfrowych, przekazaliśmy w ubiegłym tygodniu Polskiej Misji Medycznej, która pomaga w Ukrainie.

Przekazaliśmy w Waszym imieniu – naszych Czytelniczek i Czytelników – bo to Wy, kupując w weekend 12-13 marca dostęp do serwisu TygodnikPowszechny.pl, zasililiście to konto.

Dziękujemy za wsparcie finansowe ważnej misji pomocowej, i dziękujemy też za czytanie „Tygodnika”. 

Pozostańmy w kontakcie. Zachęcamy do zapisania się na newsletter Tygodnika Powszechnego, który odbiera już 23 tysiące osób. Co środę przedstawiamy w nim najnowsze wydanie pisma, najnowsze treści strony TygodnikPowszechny.pl, a w soboty wysyłamy newsletter z najlepszymi tekstami na weekend. Można się zapisać korzystając z poniższego formularza (forumlarz może się nie wyświetlić, jeśli jest włączony adblock): 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]