Reklama

Bravo: Czytanie jedzenia

Bravo: Czytanie jedzenia

27.07.2015
Czyta się kilka minut
Nawet te upały nie zmogły uzależnionych od nowej pornografii, którzy od trzech lat mają w środku kanikuły swoje ulubione zbiegowisko, zwane trochę na wyrost targami książki kulinarnej.
Na targach książki kulinarnej w Warszawie, 25 lipca 2015 r. Fot. Artur Zawadzki / REPORTER
C

Cztery procent – taki odsetek największego w Ameryce serwisu randkowego dla ludzi w związkach to ateiści i niedowiarkowie. Reszta z grona 37 milionów cudzołożników nie śpi tego lata po nocach nie ze strachu przed ogniem piekielnym, ale przed tym, że hakerzy spełnią groźbę i ogłoszą wszem wobec ich personalia, zdjęcia (niekoniecznie portretowe) i banialuki, które wypisywali śliskimi palcami. Zważywszy na naturę interakcji, o które chodziło, słowa „kradzież danych” zawierają w sobie zbędną w tym kontekście ocenę moralną.

Czy zdrada pomnożona 37 milionów razy nie traci, oprócz grozy, też uroku? 37 milionów skandali, awantur, procesów rozwodowych – nuda, tylko prawnicy zacierają łapki. Takimi oto drobnymi kroczkami dopełnia się proces, w którym świat Zachodu zniechęca się do seksu jako pogoni za autoafirmacją człowieka rzekomo „wyzwolonego”. Jedzenie jest o wiele poręczniejsze w...

6247

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]