Reklama

Copernicus Festival

Copernicus Festival

28.05.2018
Czyta się kilka minut
W. KARLIŃSKI / COPERNICUS FESTIVAL

„Przypadek może odgrywać dużą rolę w tym, kto i kiedy dokonuje odkrycia naukowego, ale to, co jest odkrywane, nigdy nie jest przypadkowe” – przekonywał podczas głównego wykładu trzeciego dnia Copernicus Festival Jean-Pierre Lasota, honorowy profesor Instytutu Astrofizyki w Paryżu, jeden z gości specjalnych Festiwalu. Właśnie przypadkowi poświęcona była tegoroczna edycja Festiwalu (22-27 maja). Relacja z najważniejszych spośród 50 festiwalowych wydarzeń w następnym numerze „TP”. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]