Reklama

Więcej Majewskiego!

Więcej Majewskiego!

01.06.2020
Czyta się kilka minut
„TP” 20/2020
C

Chciałbym podziękować redakcji „TP” za odwagę publikowania takich tekstów jak „Pytania o antykoncepcję” Józefa Majewskiego, a samemu autorowi za odwagę pisania o tych sprawach w sposób, który mi pozwala być, trwać, myśleć, otwierać się na świat. Tylko takie uprawiane teologii ma według mnie sens. Mam wielką ochotę na więcej. A ochota ta znacznie wzrosła po zorganizowanym niedawno przez Kluby „Tygodnika” spotkaniu z autorem. To nie tylko twórczy teolog, ale też wspaniały, ciepły człowiek. Jako wieloletni czytelnik wołam: więcej Majewskiego na waszych (naszych) łamach! Przyznaję uczciwie, że dzięki takim ludziom jestem (jeszcze) w Kościele. Dzięki, że jesteście. Bez Was ten świat byłby o wiele mniej kolorowy.

Autorzy opublikowanych listów dostaną od nas notes TUROWICZ na 75-lecie.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

...ten nie memła, a jak coś powi, no to boki zrywać! Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać, żeby klasyka nie zacytować. I w pełni zgadzam się z Autorem - więcej Majewskiego!
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]