Reklama

Melina live

Melina live

07.01.2019
Czyta się kilka minut
D. bije matkę. Ostatnio złamał nogę, więc bije ją po głowie kulą ortopedyczną. Często potem z nią pije. I z kilkoma tysiącami obcych ludzi, bo wszystko idzie na żywo. To nowa polska specjalność na YouTubie.
PATRYK SROCZYŃSKI
Z

Z tyłu, pod ścianą, widać tylko część materaca i skrawek kołdry. Resztę przesłania niebieskie krzesło obrotowe stojące przed komputerem.

Widać jeszcze wąską szafę ze sklejki. Boki w kolorze drewna wiśni, front – beżowy. Mały pokój oświetla jedynie ekran monitora.

Słychać huk. Potem drugi. Drzwi poddają się po trzecim. Z lewej strony do pokoju wpada żółte światło oraz chłopak w białej bluzie. Ma krótkie włosy, pewnie dwadzieścia kilka lat. Na jego widok kołdra nagle się porusza. Słyszymy głos dziewczyny.

Chłopak podbiega do materaca. Widzimy, jak uderza w miejsce, gdzie powinna leżeć dziewczyna. Raz, drugi. W wolnej ręce trzyma papierosa. Zaczyna wyzywać, pluje w jej stronę. Grozi policją. Za to, że zamknęła mu drzwi do pokoju, nazywa „chorą psychopatką”. Scenę ciężko nawet cytować. Przez 30 ­sekund padają 22 przekleństwa. Dziewczyny nie widzimy. Niebieskie...

13312

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaczęło się od Big Brothera. Podglądactwo, widocznie z braku własnych przeżyć i udanego życia, nadal w cenie. Jest popyt to i podaż. Liberalizm, liberalizm… Szkoda, że dotyczy to coraz młodszych generacji.

.

Czekam az autor zajzy na 4chana.

toż na obraz i podobieństwo...

Pato filmy, pato publicystyka, pato debaty, pato art działania, hamulec dawno został zerwany.

Nadzwyczaj ciekawa i dająca do myślenia informacja, że: patostream przyjął się i jest gorąco obserwowany i wspierany w naszym super wykształconym, super katolickim społeczeństwie. Jakieś wnioski? I poproszę nie zwalać na liberalizm. Tego coraz miej tutaj.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]