Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

24.12.2018
Czyta się kilka minut
5 – 18 stycznia
B

Bliscy nieznajomi

Dokumentalny, reż. Tim Wardle, USA/Wielka Brytania 2018, Netflix

Historia rozdzielonych zaraz po urodzeniu trojaczków, które odnalazły się nawzajem po wielu latach, odsłania przed nami kolejne, coraz bardziej sensacyjne warstwy. Obok m.in. „Komunii” Anny Zameckiej film figuruje na krótkiej liście kandydatów do Oscara w kategorii pełnometrażowego dokumentu.

Fokstrot

Komediodramat, reż. Samuel Maoz, Francja/Niemcy/Izrael 2017, Cinemax 2, 5 I, 20.30, 6 I, 10.25, 9 I, 20.30, 10 I, 13.05, 11 I, 22.10, 12 I, 11.35

Wiadomość o śmierci syna na posterunku wojskowym burzy spokój izraelskiej rodziny. To jednak dopiero początek bardzo przewrotnej opowieści o igraszkach przypadku i przeznaczenia, nakręconej przez twórcę głośnego filmu „Liban” i wyróżnionej na festiwalu w Wenecji.

The Kominsky Method

...

1577

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Bliscy nieznajomi - nie ma tego filmu na Netflixie

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]