Reklama

„Tygodnik Powszechny” w wersji audio

„Tygodnik Powszechny” w wersji audio

01.08.2018
Czyta się kilka minut
Ogłaszamy powstanie „Tygodnika” w wersji do słuchania, dzięki współpracy z twórcami aplikacji Audiodelic.
„Tygodnik Powszechny” do słuchania w Audiodelic
„Tygodnik Powszechny” do słuchania w Audiodelic
D

Dzięki współpracy wydawcy „Tygodnika Powszechnego” i twórców Audiodelic - pierwszej Polskiej aplikacji udostępniającej najlepsze treści prestiżowych czasopism w formie audio - możemy Państwu zaprezentować pierwsze nagrania naszych ponadczasowych publikacji z wydań specjalnych z serii "KANON" oraz zaprosić Państwa do wysłuchania kolejnych nagrań w aplikacji w wersji na Android→ lub w wersji na iOS

Audiodelic swoją premierę miało 1 sierpnia 2018 r., a liczba nagrań będzie rosła. Na razie w aplikacji znajdą Państwo nagrania z wydań specjalnych, ale pracujemy także nad cotygodniową wersją audio kolejnych wydań „Tygodnika Powszechnego”.

Zapraszamy do wysłuchania czterech nagrań: felietonu Sławomira Mrożka „Obrady”, felietonu Hanny Malewskiej „Propaganda”, felietonu Stefana Kisielewskiego „Kłopoty z istnieniem” oraz nagradzanej rozmowy Przemysława Wilczyńskiego z ks. Janem Kaczkowskim „Sklepany przez Kościół, kocham Kościół”. Więcej nagrań znajdą Państwo w aplikacji Audiodelic. 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Na szczęście jak widzę można też słuchać przez aplikację Soundcloud, dziękuję.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]