Reklama

Nieme protesty

Nieme protesty

22.01.2018
Czyta się kilka minut
BEATA ZAWRZEL / REPORTER
S

Skradziona sprawiedliwość” – pod takim hasłem w polskich miastach odbyły się w weekend nieme protesty przeciwko łamaniu konstytucji, polityce historycznej oraz zmianom w sądownictwie przeforsowanym przez PiS. Na zdjęciu: protestujący na Rynku Głównym w Krakowie. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

nieme rezultaty- tu TRZEBA kRzYcZeC ; oni musza to kiedys uslyszec,bo chodza ze swoimi telefonikami sluchawkami , rozowymi okularami i tylko halas moze ich wybudzic z tego snu o nieustannej wlasnej potedze.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]