Reklama

Życie koncertowe

Życie koncertowe

27.06.2017
Czyta się kilka minut
Nadeszła wiekopomna chwila kanikuły, a wraz z nią czeka nas rozkwit życia koncertowego w stylu live.
O

Opole Opolem, nie samym Opolem żyje człowiek, imieniny pana Janka już były, więc aby Polska była Polską, pójdźmy w Polskę, ale gdzie indziej. Neron grał i śpiewał, budząc gorące emocje. Henryk VIII Tudor dzielił swe pasje pomiędzy żony i komponowanie muzyki. Fryderyk II z sukcesami oddawał się trudnej sztuce opanowania poprzecznego fletu. Kanclerz Schmidt był świetnym pianistą. Nawet Władimir Putin potrafił wystukać na fortepianie dwa sowieckie szlagiery, zabijając czas w oczekiwaniu na przywódcę Chin. A co z tą Polską? Czy Polska gorsza? Czy nie wspaniale byłoby, gdyby minister Szyszko wreszcie na moment wyrwał się z flower power konferencji w Toruniu, aby na Przystanku Woodstock wykonać „Vulgar Display of Power” grupy Pantera? Elżbieta Kruk płynnie zinterpretuje longplay „Tango in the Night”, a Beata Szydło... „Czarny album”. Antoni Macierewicz nie spocznie, nim wykona...

2897

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Chciałoby się zakrzyknać "boskie"!!! Takie teksty w sezonie ogórkowym i może lać całe lato! Chętnie nabędę bilety. Drogą kupna, oczywiście.

"Words don't come easy" wykonywał F.R. David, a nie bracie Gibb, jak sugeruje tekst.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]