Reklama

Co można kupić za bitcoiny

Co można kupić za bitcoiny

26.02.2018
Czyta się kilka minut
K

Kryptowaluty łatwo można upłynnić – wiele giełd oferuje ich wymianę na bitcoiny (BTC), które bez trudu można sprzedać za tradycyjne pieniądze. Coraz więcej sprzedawców oferuje także produkty i usługi, które można nabyć bezpośrednio za kryptowaluty. Bitcoinami można płacić za m.in.:

Jedzenie. Kanadyjskie KFC przez ograniczony czas oferowało tematyczny zestaw kryptowalutowego smażonego kurczaka – „The Bitcoin Bucket” – ale zamawianego na dowóz. 50 różnymi kryptowalutami zapłacimy z kolei za pizzę w serwisie pizzaforcoins.com.

Nieruchomości. Za same bitcoiny albo bitcoiny i tradycyjne waluty w Dubaju kupimy apartament położony 20 minut od centrum miasta. W ofercie kawalerki (w cenie kilkunastu BTC), za większe zaś mieszkanie z dwoma sypialniami zapłacimy już ponad 30 BTC.

Oprogramowanie. Sklep...

1844

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]