Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Chwalimy się znowu!

Chwalimy się znowu!

14.05.2018
Czyta się kilka minut
N

Nagrodę Specjalną „ArtFront” za Ilustrację Prasową – pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie – otrzymała Joanna Rusinek za serię grafik do tekstów o molestowaniu kobiet w Polsce, zamówioną przez „Tygodnik Powszechny” i opublikowaną w wydaniach 44/2017 i 47/2017.

Nagroda za ilustrację jest przyznawana po raz pierwszy w historii konkursu Izby Wydawców Prasy GrandFront.

W tegorocznej edycji otrzymaliśmy także wyróżnienie za okładkę „Sądny dzień” z lipca 2017 r.

GrandFront 2017 przypadł w udziale „Dziennikowi Gazecie Prawnej” za okładkę „Trójpodział władzy”. Gratulujemy laureatom konkursu, dziękujemy jurorom!

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]