Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Chwalimy się znowu!

Chwalimy się znowu!

14.05.2018
Czyta się kilka minut
N

Nagrodę Specjalną „ArtFront” za Ilustrację Prasową – pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie – otrzymała Joanna Rusinek za serię grafik do tekstów o molestowaniu kobiet w Polsce, zamówioną przez „Tygodnik Powszechny” i opublikowaną w wydaniach 44/2017 i 47/2017.

Nagroda za ilustrację jest przyznawana po raz pierwszy w historii konkursu Izby Wydawców Prasy GrandFront.

W tegorocznej edycji otrzymaliśmy także wyróżnienie za okładkę „Sądny dzień” z lipca 2017 r.

GrandFront 2017 przypadł w udziale „Dziennikowi Gazecie Prawnej” za okładkę „Trójpodział władzy”. Gratulujemy laureatom konkursu, dziękujemy jurorom!

Listę nagród przyznanych „Tygodnikowi” oraz Naszym Autorom znajdą Państwo tutaj.

Galeria zdjęć

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]