Reklama

Chwalimy się

Chwalimy się

26.06.2018
Czyta się kilka minut
0

0 21,4% WZROSŁA SPRZEDAŻ „TYGODNIKA POWSZECHNEGO” w kwietniu 2018 r. w porównaniu z tym samym miesiącem przed rokiem. Dziękujemy Czytelniczkom i Czytelnikom za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają. Serdecznie witamy nowe osoby czytające „Tygodnik Powszechny”. Rozgośćcie się!

SERWIS MUNDIALOWY

Nasz specjalny serwis internetowy poświęcony mundialowi stał się szybko jednym z najchętniej odwiedzanych na stronie www.TygodnikPowszechny.pl. Nic dziwnego: komentarze i analizy Michała Okońskiego, rozmowa Wojciecha Jagielskiego czy analizy Anny Łabuszewskiej zakulisowych wydarzeń w Rosji w czasie mistrzostw składają się na barwny i wielowymiarowy obraz tej imprezy.

Zapraszamy do lektury regularnie aktualizowanego serwisu „Mundial 2018” pod adresem powszech.net/mundial2018

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]