Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Chwalimy się!

Chwalimy się!

11.06.2018
Czyta się kilka minut
MICHAŁ KUŹMIŃSKI
Z

ZA WYSOKI POZIOM DZIENNIKARSTWA i debaty publicznej oraz jakość tekstów, za przywracanie prawdziwego znaczenia słów i pojęć, za otwartość na różne interpretacje wydarzeń, za tolerancję i wiarygodność, uczciwość i przyzwoitość – laureatem nagrody magazynu „Zwierciadło” został „Tygodnik Powszechny”. Nagrodę odebrali także: Małgorzata Szumowska, Katarzyna Nosowska, Martyna Wojciechowska, Dawid Ogrodnik i Józef Wilkoń.

AUTORZY NOMINOWANI W TYM ROKU do Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza są lub byli związani z „Tygodnikiem” – Grzegorz Bogdał, Adam Robiński, Aleksandra Lipczak, Marcin Wicha, Paweł Sołtys.

KSIĄŻKA NASZEJ WSPÓŁPRACOWNICZKI Magdaleny Nowickiej-Franczak „Niechciana debata” otrzymała Nagrodę im. Ossowskiego Polskiego Towarzystwa Socjologicznego za najlepszą książkę socjologiczną w 2017 r. dla autora, który nie ukończył 35 lat.

Więcej nagród dla „Tygodnika” znajdą Państwo pod tym adresem.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]