Reklama

Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych zaprasza na debatę

Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych zaprasza na debatę

06.09.2015
Czyta się kilka minut
Czy współczesna fizyka przekracza granice nauki?
U

Udział wezmą światowej sławy fizycy: prof. STEPHEN BARR, prof. RAPHAEL BOUSSO, prof. KARI ENQVIST, prof. KATHERINE FREESE i prof. JUAN MALDACENA. Moderator dyskusji: prof. LESZEK ROSZKOWSKI.
Czas: 10 września 2015, godz. 19.30
Przestrzeń: Aula Biblioteki UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
Szczegóły na www.GraniceNauki.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]