Reklama

Book’s not dead!

Book’s not dead!

17.10.2017
Czyta się kilka minut
Ruszamy z podkastem literackim i grupą czytelniczą
Book's not dead - projekt książkowy "Tygodnika Powszechnego"
Book's not dead - projekt książkowy "Tygodnika Powszechnego"
C

Czytasz książki, dyskutujesz o książkach, słuchasz pisarek i pisarzy, chodzisz na spotkania autorskie? Chcesz mieć informacje o nowościach wydawniczych, ale lubisz też wracać do literackiej klasyki? Chcesz rozmawiać z krytyczkami i krytykami, z pisarkami i pisarzami, z innymi czytelniczkami i czytelnikami o tym, co czytasz, i o tym, co warto przeczytać?

Nowy projekt „Tygodnika Powszechnego” – Book’s not dead – jest dla Ciebie.

Zobacz powitanie:

Book's not dead to profesjonalny podkast tworzony przez Michała Sowińskiego i Katarzynę Trzeciak. W podcaście wysłuchacie rozmów z najlepszymi pisarkami i pisarzami (w pierwszym odcinku: Michel Faber, w drugim: Colm Tóibín), poznacie też fragmenty ich twórczości czytane przez aktorów m.in. Starego Teatru.

Book's not dead to także grupa facebookowa, w której dyskutujemy o wszystkim, co związane z książkami: nowości, recenzje, a także plany najbliższych podcastów. Grupę animuje i odpowiada w niej na pytania Michał Sowiński.

Book’s not dead znajdziesz w internecie pod adresem powszech.net/bnd

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

pomysł i inicjaqtywa super. dla ludzi oddalonych od metropolii słuchanie tekstów czytanych przez aktorów, czasem przez ludzichorych i opuszczonych, czasem oddalonych i z róznych powodów z trudnosciami do dotarcia do teatru, czasem słabo juz widzacym- starosc, cukrzyca etcetera....pomysł swietnt Gratuluje pomysłu. upowszechniajcie i dołączcie do spisu przy otwieraniu tygodnika ....edmund żurawski z dalekiego bierzwnika - zachodniopomorskie pozdrawiam i życze powodzenia
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]