Reklama

Ładowanie...

Book’s not dead!

Book’s not dead!

17.10.2017
Czyta się kilka minut
Ruszamy z podkastem literackim i grupą czytelniczą
Book's not dead - projekt książkowy "Tygodnika Powszechnego"
Book's not dead - projekt książkowy "Tygodnika Powszechnego"
C

Czytasz książki, dyskutujesz o książkach, słuchasz pisarek i pisarzy, chodzisz na spotkania autorskie? Chcesz mieć informacje o nowościach wydawniczych, ale lubisz też wracać do literackiej klasyki? Chcesz rozmawiać z krytyczkami i krytykami, z pisarkami i pisarzami, z innymi czytelniczkami i czytelnikami o tym, co czytasz, i o tym, co warto przeczytać?

Nowy projekt „Tygodnika Powszechnego” – Book’s not dead – jest dla Ciebie.

Zobacz powitanie:

Book's not dead to profesjonalny podkast tworzony przez Michała Sowińskiego i Katarzynę Trzeciak. W podcaście wysłuchacie rozmów z najlepszymi pisarkami i pisarzami (w pierwszym odcinku: Michel Faber, w drugim: Colm Tóibín), poznacie też fragmenty ich twórczości czytane przez aktorów m.in. Starego Teatru.

Book's not dead to także grupa facebookowa, w której dyskutujemy o wszystkim, co związane z książkami: nowości, recenzje, a także plany najbliższych podcastów. Grupę animuje i odpowiada w niej na pytania Michał Sowiński.

Book’s not dead znajdziesz w internecie pod adresem powszech.net/bnd

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]