Reklama

Black Friday 2020 - sprawdź naszą ofertę!

Black Friday 2020 - sprawdź naszą ofertę!

26.11.2020
Czyta się kilka minut
Dzień największych promocji wydłużamy na cały weekend, a roczny dostęp do TygodnikPowszechny.pl - o pół roku. Skorzystaj!
Oferta na black friday 2020
Oferta na black friday 2020
T

Tygodnik Powszechny” jest najszybiej rosnącym tygodnikiem opinii w Polsce. Jest też jedynym pismem, w którym swobodnie może wpowiadać się ksiądz Adam Boniecki, mający zakaz wypowiedzi medialnych. W związku z „czarnym piątkiem” („black friday”), dniem największych promocji, zachęcamy Państwo do przyjęcia jednej z dwóch (lub obu!) korzystnych ofert (ważnych do 30 listopada):

  • Na cyfrowe wydanie pisma: kupując roczny dostęp do strony TygodnikPowszechny.pl (a zatem do najnowszych wydań, a także bogatego archiwum oraz do cyklu reportera Wojciecha Jagielskiego „Strona świata”), otrzymają Państwo dodatkowe pół roku - za darmo. Kliknij tu, by skorzystać →
  • Na papierowe wydanie pisma: kupując którąkolwiek prenumeratę papierową (kwartalną, półroczną, roczną), otrzymają Państwo wyjątkowy prezent - „książkę do pisania” z wypowiedziami księdza Bonieckiego. Książka jest wyjątkowa, bo zdobędą ją wyłącznie Prenumeratorki i Prenumeratorzy pisma; nie będzie można jej kupić w księgarni. Uwaga: to ostatnie dni niższych cen prenumeraty, 1 grudnia zostaną zmienione. Nie czekaj, zaprenumeruj już teraz! Kliknij tu, by skorzystać →

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo wersję cyfrową czy papierową, „Tygodnik Powszechny” trafi prosto do Państwa domów, na ekrany komputerów lub wprost do skrzynki pocztowej - w czasie pandemii ograniczajmy wychodzenie z domu. Dbajmy o siebie!

PS

Nic nie stoi na przeszkodzie, byście skorzystali Państwo z obu ofert!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]