Reklama

„Biblia Tysiąclecia jako wyzwanie: język – kultura – duchowość”

„Biblia Tysiąclecia jako wyzwanie: język – kultura – duchowość”

25.10.2015
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” zaprasza na sympozjum „Biblia Tysiąclecia jako wyzwanie: język – kultura – duchowość” 6 listopada 2015 r., opactwo Benedyktynów w Tyńcu, od godz. 9.00.
M

Mija 50 lat od pierwszego wydania Biblii Tysiąclecia. Sympozjum jest przestrzenią refleksji nad znaczeniem tego przekładu, a także nad jego przyszłością. Wśród prelegentów znajdą się: bibliści, historycy i filologowie, zarówno świeccy, jak i duchowni. Pełny program sympozjum oraz lista prelegentów na stronie: www.kultura.benedyktyni.com

Honorowy patronat:
kard. STANISŁAW DZIWISZ, arcybiskup metropolita krakowski
abp STANISŁAW GĄDECKI, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski
ks. prof. dr hab. WOJCIECH ZYZAK, rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Patronat medialny: „Tygodnik Powszechny”.

Wstęp wolny – zapraszamy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]