Reklama

Bądź z nami i wspieraj Festiwal Conrada!

Bądź z nami i wspieraj Festiwal Conrada!

18.10.2021
Czyta się kilka minut
Od 18 do 24 października spotykamy się na Festiwalu Conrada, najważniejszym wydarzeniu literackim w Polsce, które w tym roku odbywa się pod hasłem „Natura przyszłości”. Możesz wesprzeć powstawanie Festiwalu, licytując festiwalowe cegiełki: bilety i karnety dobrej woli oraz pamiątki.
E

Ekskluzywne pióro Waterman Carene Deluxe GT 18k z wygrawerowaną imienną dedykacją od Festiwalu Conrada

Pióro wieczne, które zostanie ze zwyciężczynią lub zwycięzcą aukcji przez długie lata, wpisuje się w hasło tegorocznej edycji Festiwalu Conrada – „Natura przyszłości” – które skupiać ma uwagę również na tym, jak możemy dbać o przyszłość naszej planety. Jedyny egzemplarz pióra z wygrawerowaną dedykacją będzie niepowarzalną i oryginalną pamiątką. Fundatorem nagrody jest marka Waterman oraz sklep Twoje Pióro (www.twojepioro.pl)

Recenzja Twojego tekstu napisana przez dyrektora artystycznego Festiwalu Conrada prof. Michała Pawła Markowskiego

Zwyciężczyni lub zwycięzca tej aukcji otrzyma recenzję nadesłanego do nas tekstu swojego autorstwa napisaną przez dyrektora artystycznego Festiwalu.

Przyszłych zwyciężczynię lub zwycięzcę aukcji uprzejmie ostrzegamy – profesor Markowski przygotuje recenzję rzetelną, zgodną z etosem krytyka literackiego, niekoniecznie pochlebną!

Spacer literacki z dyrektorem programowym Festiwalu Conrada Grzegorzem Jankowiczem

Zwycięzców tej aukcji zaprosimy na 90-minutowe warsztaty – spacer literacki po conradowskich miejscach w Krakowie – z dyrektorem programowym Festiwalu, który opowie o swoim krakowskim literackim szlaku oraz o Festiwalu Conrada z perspektywy jego twórców.

Wizyta w krakowskim mieszkaniu Czesława Miłosza

Zwycięzcy tej aukcji zostaną zaproszeni na wizytę z przewodnikiem w mieszkaniu Czesława Miłosza, które znajduje się w Krakowie przy ulicy Bogusławskiego. Czesław Miłosz zamieszkał przy ulicy Bogusławskiego w 1993 roku i spędził w nim resztę swojego życia.

Książka zwyciężczyni lub zwycięzcy Nagrody Conrada ze specjalną, imienną dedykacją.

Zwyciężczyni lub zwycięzca tej aukcji otrzyma książkę Laureatki lub Laureata Nagrody Conrada, z imienną dedykacją, którą Laureatka lub Laureat wypisze w chwilę po otrzymaniu Nagrody.

Pakiet pięciu książek nominowanych do Nagrody Conrada 2021 z autografami Autorek i Autorów

Zwyciężczyni lub zwycięzca tej aukcji otrzyma pięć książek nominowanych do Nagrody Conrada: „Szalejów” Macieja Bobuli, „Halny” Igora Jarka, „Bestiariusz nowohucki” Elżbiety Łapczyńskiej, „Bezmatek” Miry Marcinów i „Niż” Macieja Topolskiego, z autografami ich Autorek i Autorów.

Festiwalowe „cegiełki” – bilety i karnety dobrej woli

Bilet dobrej woli to plakat tegorocznej edycji Festiwalu Conrada w formie elektronicznej, do druku we własnym zakresie. Karnetem dobrej woli jest oryginalny plakat tegorocznej edycji Festiwalu Conrada wydrukowany w formacie B2.

Zakup biletów i karnetów dobrej woli nie jest warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach Festiwalu Conrada, są one otwarte i dostępne dla wszystkich, ale kupując bilety i karnety dobrej woli, wspierasz organizację Festiwalu.

Archiwalne katalogi Festiwalu Conrada

Na aukcjach znajdziesz trzy archiwalne katalogi towarzyszące I, III oraz IV edycji Festiwalu Conrada. Katalogi dostępne są wyłącznie w formie drukowanej, w związku z czym nie można zdobyć ich w inny sposób! W każdym z katalogów, oprócz programów ówczesnych edycji Festiwalu, znajdziesz wiele ciekawych, wciąż aktualnych tekstów.

Plakaty z wystawy poświęconej twórczości Roberta Walsera

Na aukcji znalazły się również dwa archiwalne plakaty związane z twórczością Roberta Walsera, towarzyszące wystawie, która odbyła się podczas czwartej edycji Festiwalu Conrada w 2012 roku. Plakaty mają format B1 i wydrukowane są na wysokiej jakości papierze.

Wszystkie aukcje trwają do niedzieli 24 października. Wylicytowane kwoty zostaną w całości przeznaczone na rozwój Festiwalu Conrada, którego organizatorem, wspólnie z Miastem Kraków i KBF, jest Fundacja Tygodnika Powszechnego.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]