Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Artykuły

04.10.2015
Piotr M. Kaczyński: Hiszpania to demokracja, a w krajach demokratycznych szanuje się wolę większości. Nawet jeśli oznacza ona wielkie procesy, które mogą prowadzić do secesji części państwa.
28.01.2013
Piotr M. Kaczyński, politolog: Początkowo to właśnie z Wielką Brytanią Francuzi chcieli jednoczyć Europę. Brytyjczykom jednak nie odpowiadała filozofia pogłębiającej się integracji. Tak...
22.10.2012
Piotr M. Kaczyński: Secesja Szkotów i Katalończyków może oznaczać pomniejszenie znaczenia Hiszpanii i Brytanii, a wzrost roli Polski w Europie.
15.05.2012
Piotr M. Kaczyński, ekspert do spraw europejskich: Właśnie teraz, w chwili kryzysu, tworzy się prawdziwa europejska przestrzeń publiczna, w której trwają dyskusje w ramach państw i...