Reklama

„Autor Solaris”. Zobacz nagradzaną biografię Stanisława Lema

„Autor Solaris”. Zobacz nagradzaną biografię Stanisława Lema

15.07.2020
Czyta się kilka minut
Dzięki współpracy telewizji Arte i „Tygodnika Powszechnego”, film Borysa Lankosza będzie można zobaczyć na naszej stronie internetowej, za darmo. Zapraszamy!
Borys Lankosz na planie filmu „Autor Solaris”
Borys Lankosz na planie filmu „Autor Solaris”
Z

Z nieznanych dotychczas materiałów archiwalnych, fragmentów adaptacji filmowych i telewizyjnych oraz wypowiedzi znawców twórczości powstał pierwszy polski dokument biograficzny o Stanisławie Lemie. Wśród komentatorów znaleźli się Jerzy Jarzębski, Stanisław Bereś i Tomasz Fiałkowski. Narratorem jest Marek Kondrat.

Premiera filmu Borysa Lankosza pod tym adresem w niedzielę 19 lipca o godz. 18.00. Film będzie dostępny do 8 września 2020 r.
 

 

logo_arte_tygodnik.png

ARTE Tygodnik
ARTE Tygodnik

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]