Reklama

„Autor Solaris”. Zobacz nagradzaną biografię Stanisława Lema

„Autor Solaris”. Zobacz nagradzaną biografię Stanisława Lema

15.07.2020
Czyta się kilka minut
Dzięki współpracy telewizji Arte i „Tygodnika Powszechnego”, film Borysa Lankosza będzie można zobaczyć na naszej stronie internetowej, za darmo. Zapraszamy!
Borys Lankosz na planie filmu „Autor Solaris”
Borys Lankosz na planie filmu „Autor Solaris”
Z

Z nieznanych dotychczas materiałów archiwalnych, fragmentów adaptacji filmowych i telewizyjnych oraz wypowiedzi znawców twórczości powstał pierwszy polski dokument biograficzny o Stanisławie Lemie. Wśród komentatorów znaleźli się Jerzy Jarzębski, Stanisław Bereś i Tomasz Fiałkowski. Narratorem jest Marek Kondrat.

Premiera filmu Borysa Lankosza pod tym adresem w niedzielę 19 lipca o godz. 18.00. Film będzie dostępny do 8 września 2020 r.
 

 

ARTE Tygodnik
ARTE Tygodnik

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Podobne teksty

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]