Reklama

Anna Goc nominowana

Anna Goc nominowana

03.12.2018
Czyta się kilka minut
Anna Goc, autorka wywiadu rzeki „Boniecki. Rozmowy o życiu”, znalazła się wśród nominowanych w VI edycji Nagrody im. Teresy Torańskiej.
W

W kategorii „najlepszy materiał dziennikarski” jury doceniło jej rozmowę z o. Adamem Żakiem „Pytajcie biskupów”, opublikowaną na naszych łamach. Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym. Laureatów konkursu poznamy 9 grudnia.

Czytaj także: "Pytajcie biskupów" - Anna Goc rozmawia z o. Adamem Żakiem

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]