Reklama

Ankieta: Andrzej Zoll

Ankieta: Andrzej Zoll

05.04.2011
Czyta się kilka minut
Krótko po 10 kwietnia miałem okazję wypowiedzieć się na łamach "TP".
A

Andrzej Zoll, prawnik

Powiedziałem wtedy, że katastrofa smoleńska może wpłynąć na zbliżenie rozbitego politycznie społeczeństwa. Niestety czas pokazał, jak byłem naiwny. Ta katastrofa doprowadziła do tragicznego rozdziału społecznego: bardzo głębokiego, bardzo przepojonego emocjami; rozdziału, który trudno będzie przezwyciężyć i który utrudni konstruktywną pracę dla Polski. Możliwe, że dojdzie do jakiegoś zmęczenia, którego oznaki możemy już obserwować, ale boję się, że najpierw rocznica, a później wybory parlamentarne nie pozwolą na przekroczenie tych podziałów.

613

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]