Reklama

Andrzej Stankiewicz z Grand Pressem, Anna Goc i Michał Okoński – nominowani

Andrzej Stankiewicz z Grand Pressem, Anna Goc i Michał Okoński – nominowani

17.12.2018
Czyta się kilka minut
A

ANDRZEJ STANKIEWICZ został laureatem nagrody Grand Press w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst z „Tygodnika” – „Państwo prywatnej zemsty”, pokazujący, że Jarosław Kaczyński pozwolił swoim ludziom używać państwa do osobistego rewanżu.

Nominowani zostali także inni nasi Autorzy:

ANNA GOC – w kategorii REPORTAŻ PRASOWY za tekst „Moi rodzice są z innego kraju”, odkrywający, co czują dzieci głuchych rodziców, które już w wieku trzech-czterech lat muszą być ich tłumaczami;
MICHAŁ OKOŃSKI – w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst „Kto nie dotknął piłki ni razu”, w którym przekonuje, że mundial i futbol to nie tylko fenomen sportowy, ale i polityczny, społeczny oraz kulturalny.

Wszystkie te teksty dostępne są na naszej stronie internetowej pod linkiem powszech.net/grandpress

Wszystkim nominowanym i laureatom serdecznie gratulujemy.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]