Reklama

Ładowanie...

Andrzej Stankiewicz z Grand Pressem, Anna Goc i Michał Okoński – nominowani

Andrzej Stankiewicz z Grand Pressem, Anna Goc i Michał Okoński – nominowani

17.12.2018
Czyta się kilka minut
A

ANDRZEJ STANKIEWICZ został laureatem nagrody Grand Press w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst z „Tygodnika” – „Państwo prywatnej zemsty”, pokazujący, że Jarosław Kaczyński pozwolił swoim ludziom używać państwa do osobistego rewanżu.

Nominowani zostali także inni nasi Autorzy:

ANNA GOC – w kategorii REPORTAŻ PRASOWY za tekst „Moi rodzice są z innego kraju”, odkrywający, co czują dzieci głuchych rodziców, które już w wieku trzech-czterech lat muszą być ich tłumaczami;
MICHAŁ OKOŃSKI – w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst „Kto nie dotknął piłki ni razu”, w którym przekonuje, że mundial i futbol to nie tylko fenomen sportowy, ale i polityczny, społeczny oraz kulturalny.

Wszystkie te teksty dostępne są na naszej stronie internetowej pod linkiem powszech.net/grandpress

Wszystkim nominowanym i laureatom serdecznie gratulujemy.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]