Reklama

Adwentowe rekolekcje z ojcem Puciłowskim cz.2 [Wideo]

Adwentowe rekolekcje z ojcem Puciłowskim cz.2 [Wideo]

06.12.2016
Czyta się kilka minut
Jak przygotować się do Bożego Narodzenia? Zapraszamy na drugi odcinek adwentowych rekolekcji z "Tygodnikiem".
T

Trzeba się przede wszystkim – powiem ordynarnie – po prostu wyspowiadać” – rozpoczyna drugi odcinek adwentowych rekolekcji z „Tygodnikiem” o. Józef Puciłowski.


Oglądaj pozostałe części adwentowych rekolekcji z "Tygodnikiem" na powszech.net/adwent2016 >>>

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Do mnie przemówiło
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]