Reklama

85. urodziny obchodzi Joachim Trenkner

85. urodziny obchodzi Joachim Trenkner

14.09.2020
Czyta się kilka minut
GRAŻYNA MAKARA
N

Nasz wieloletni autor, przyjaciel i stały współpracownik. Dziennikarski weteran, w czasach zimnej wojny publicysta mediów niemieckich i amerykańskich, przez MSZ RP odznaczony honorową odznaką Bene Merito.

Joachimie, w Twój jubileusz przyjmij podziękowania za wszystkie Twoje teksty i za to, że jesteś wzorem dziennikarstwa najwyższej klasy. A przede wszystkim za cierpliwą przyjaźń. Twoja obecność na naszych łamach to także dowód, że ludzka przyjaźń ma moc obalania barier, które niestety wciąż dzielą ludzi i narody.
Żyj długo, pisz dużo i wiedz, że w Krakowie przy Wiślnej 12 masz zawsze swoje miejsce.

Przyjaciele z „Tygodnika Powszechnego”

 

Artykuły Joachima Trenknera: powszech.net/trenkner

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]