Reklama

4 czerwca 1989: Polska, Europa, świat

4 czerwca 1989: Polska, Europa, świat

20.05.2019
Czyta się kilka minut
ZA TYDZIEŃ W TYGODNIKU Co stało się 30 lat temu w Polsce? Co działo się w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, a także w Chinach i Iranie?

▪ ANDRZEJ PACZKOWSKI o „scenariuszach alternatywnych”: co by się stało, gdyby władze PRL unieważniły wynik wyborów z 4 czerwca? ▪ ŁUKASZ KAMIŃSKI o roku 1989 w krajach bloku wschodniego ▪ ANTONI DUDEK o planach władz PRL ▪ MARCIN KACZMARSKI o placu Tiananmen ▪ WOJCIECH JAGIELSKI o 4 czerwca 1989 r. w Iranie i skutkach dla Bliskiego Wschodu.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]