Reklama

Ładowanie...

29 sierpnia - 4 września

25.08.2009
Czyta się kilka minut
Red Hot Chili Peppers - Slane Castle
K

Koncert, reż. Nick Wickham, TVP Kultura, sobota 29 VIII, 23.45

Grupa Anthony’ego Kiedisa wystąpiła na zamku w irlandzkim Slane Castle, by promować swój przedostatni album studyjny "By the Way" z 2002 roku. Na koncercie zgromadziło się 80 tysięcy fanów zespołu, by wysłuchać takich utworów jak "Can’t Stop" czy "Zephyr Song", obok których znalazły się też starsze przeboje grupy, np. "Californication" i słynny "Under the Bridge".

Hrabia i towarzysz

Dokumentalny, reż. Ilona Ziok, Niemcy 2009, Planete, wtorek 1 IX, 20.55

Ta niezwykła przyjaźń narodziła się w obozie koncentracyjnym w Sachsenhausen: pruski hrabia, który przygotowywał zamach na Hitlera, spotkał żarliwego komunistę wywodzącego się z klasy robotniczej. Dzieliło ich wszystko, ale połączyła pasja rozmowy i zaangażowanie w walkę o lepsze...

2051

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]